CLEANVAC sıcak Sulu Temizlik Makinası ISV-4000

CLEANVAC sıcak Sulu Temizlik Makinası ISV-4000

Montaj ve Kullanıma Hazırlama 
Koliyi açarak makinenizle birlikte verilen tüm aksesuarları dışarı çıkarınız. Kullanma kılavuzunda belirtilen makine parça ve aksesuarlarının eksik veya hasarlı olup olmadıklarını kontrol ediniz. Yapacağınız temizliğe göre halı ve koltuk yıkama aparatlarından birini seçiniz.
- Yıkama hortumunun temiz su jakını cihazın ön kısmında bulunan temiz su çıkışına diğer ucunu da halı ve koltuk yıkama aparatına takınız.
- Cihazınızın kurulum işlemi bittikten sonra temiz su tankına su ve ihtiyaca göre deterjan konulur. (halı yıkama için üretilmiştir fazla köpürtmeyiniz)
- Bu işlemlerden sonra uygun bir topraklı prize makinenin fişini takarak makineyi çalıştırabilirsiniz. Çatlak ve kırık su camını kullanmayınız. Bu durumda makineniz vakum olayını gerçekleştiremez, motorun zarar görmesine sebep olabilirsiniz.
- Satın almış olduğunuz ürünün faturasının ve kullanma kılavuzundaki garanti sözleşmesinin eksiksiz doldurulduğundan emin olunuz.
- Etkili bir kullanım için aksesuarları üretim amaçlarına göre kullanınız.

Kullanım
Gerekli su ve deterjan konulduktan sonra halı veya koltuk yıkama aparatı takılır. Cihazın yeşil düğmesine basılarak su pompasının çalıştırılması sağlanır.
- Yıkanacak yüzeyin yaklaşık bir metrekarelik alanına deterjanlı su püskürterek ovulur. Belirli bir süre ovma işlemi yapıldıktan sonra elektrik panosundaki 2 adet vakum motoru düğmesi ile vakum motoru çalıştırılır.
- Aparatı sulu zeminde ileri geri bastırarak kirli suyu emdiriniz. Dilerseniz suyu emdirirken durulma amaçlı aynı anda su püskürterek de çekebilirsiniz.
- Eğer cihazınız ISV 2500 ve ISV 3500 ise makinenizdeki temiz suyu ısıtmak için rezistans bulunmaktadır.
- Temiz suyu cihazınıza koyduktan sonra ısıtıcı düğmesini istediğiniz sıcaklığa getirerek (max 60 c) 7-8 dakika suyun ısınmasını bekleyiniz. Su ısındıktan sonra termostatı ve ısıtıcı düğmesini kapatarak temizliğe başlıya bilirsiniz.
- Sıcak sulu kullanımlarda sıcaklık ayarının 60 c üzerinde olmamasına dikkat ediniz.
- Makine çalışır durumda iken kirli su vanasını açmayınız.
- Vakum borusunun üzerinde her zaman tel filtresinin olmamasına dikkat ediniz.
- Cihazınıza kesinlikle kuru pislik çkmeyiniz.


Voltaj(V-Hz): 220-50
Motor Gücü(W): 2.400
Türbin Tipi: By-pass 2 Stages
Kirli Su Kazan Kapasitesi (Lt): 40
Temiz Su Kazan Kapasitesi(Lt): 40
Hava Akışı (Lt/Dk.): 6.500
Isıtıcı (W): 2.00
Basınç Ayarı: Mevcut
Basınç Su (Bar): 8


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 5.400,00 TL
  • Vergiler Hariç: 4.576,27 TL